• Чт. Лют 25th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Вітаємо з Днем соборності України!

Січ 22, 2021

Дорогі брати та сестри, всечесні отці! Щиро вітаємо всіх зі Святом – Днем соборності України!

Саме цього дня, 22 січня, у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки заради створення цілісної унітарної країни.
Не дивлячись на 102-річну давнину, в Україні День соборності офіційно (на державному рівні) святкують лишень з 1999 року.

Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену Державу нашу Україну, боголюбивий народ, владу і військо її, даруй їм, Господи, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, Державу нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за ґратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю Соборною й Апостольською Церквою.

Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків.
Амінь.