• Чт. Жов 21st, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Свято Різдва Христового в Кафедральному соборі

Січ 7, 2021

Христос Народився!

Сьогодні, 07 січня 2021 року, в запорізькому Кафедральному соборі Святої Трійці ПЦУ відбулася урочиста Святкова Літургія з нагоди Світлого Різдва Христового. Ось вже понад дві тисячі років як Господь і Бог наш Ісус Христос “воплотився від Духа Святого та Діви Марії” та “для нас, людей, і для нашого спасіння зійшов з небес”, щодня зцілюючі наші душевні та тілесні немочі й спрямовуючи нас до первісного Єднання з Творцем.

Богослужіння у це дванадесяте Свято відбувається за особливим чином, після якого, зазвичай, на малих і дорослих вірян і парафіян очікують смачні чи-то приємні подарунки.
Ось і сьогодні по закінченню Літургії та привітань до всіх від Владики Фотія, присутнім роздали великі тематичні пряники, а соборний хор заспівав ряд колядок, а один з іподияконів й продекламував Віншування (римовані настановні вірші) на Коляду.

Привітав запоріжців і гостей міста через послання й Настоятель Помісної Церкви України – Митрополит Київський та всієї України – Епіфаній, лист від якого зачитали перед сповідною “перервою”.

То, ж, хай Божа Благодать наповнює ваші серця та душі, а Милість і Любов Всемилостивого Господа нашого Ісуса Христа огортає вас своїм покровом і веде по життю!

Христос Народився!
Славімо Його!

*переглянути святкове різдвяне богослужіння можна й у запису ефіру телеканалу “Суспільне : Запоріжжя”