• Пн. Бер 1st, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Молитва до Господа Ісуса Христа

  • Домівка
  • Молитва до Господа Ісуса Христа

Владико, Христе Боже, що Твоїми страстями мої пристрасті зцілив і ранами Твоїми мої рани вилікував, даруй мені, який багато Тобі нагрішив, сльози каяття. молитва ко Христу

Дякуючи, прославляю Тебе, Боже мій, бо всім грішникам Ти дав покаяння. Спасе, коли прийдеш судити ввесь світ, не посороми мене, що сороміцькі діла вчинив. Безмірно Тобі нагрішив і безмірних мук очікую. Боже мій, змилосердившись, спаси мене!

Змішай моє тіло з пахощами життєдайного Тіла Твого і насолоди душу мою Твоєю чесною Кров`ю від гіркості, якою напоїв мене ворог. Піднеси до Тебе мій розум, який додолу поник, і виведи із смертельної прірви, бо не маю покаяння, не маю зворушення, не маю сліз розради, які підносять дітей до їхнього спадкоємства. Отуманений розумом у життєвих пристрастях, не можу глянути на Тебе у хворобі моїй, не можу зігрітися слізьми, які виявляють любов до Тебе.

Але Владико Господи Ісусе Христе, скарбе добра та благодаті, даруй мені всеціле й правдиве покаяння і смирення та серце ревне, щоб знайти Тебе. Даруй мені благодать Твою і віднови в мені образ Твій та повсякчасне провадження мене Твоїм Святим Духом. І хоч я залишив Тебе – не покинь Ти мене. Вийди, щоб знову знайти мене, поверни на пасовисько Твоє і залічи мене до овець вибраного Твого стада. Нагодуй мене з ними поживою Твого животворного й вічного Слова і Божественних Твоїх Таїнств, – за моїми благаннями і молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих Твоїх. Амінь.