• Нд. Кві 18th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Різдвяний донорський день

Січ 13, 2021

Найдорожче, що може бути в нашому земному житті — це саме життя, з усіма його позитивними періодами та невеликими сумними “пригодами”…

Найчастіше врятувати чиєсь життя доволі просто — вислухати людину, дати дружню пораду, підтримати чимось дієвим чи, навіть, здати як добровільний донор кров.
Як писав Апостол й Євангеліст Іоан, “немає більшої любові за ту, коли хто душу [життя] свою кладе за друзів своїх…” (Іоана 15:13), а згідно Біблії, всі ми — друзі та брати/сестри во Христі.

13 січня служителі та парафіяни запорізького Кафедрального собору Святої Трійці ПЦУ долучилися до тематичної міжконфесійної акції — “Різдвяний донорський день” від Асоціації християнських донорів. Відбулася ця ініціатива на Запорізькій обласній станції переливання крові, а головною метою її було врятувати життя онкохворих городян.

Робіть і ви, за можливості, добро з любов’ю рідним і незнайомим, “бо саме так зрозуміють, що ви діти Мої [Христові]”, і хай Сам Бог миру освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло ваші хай будуть в міцності та здоров’і!