• Нд. Кві 18th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Двоє кліриків Єпархії серед номінантів конкурсу благодійників

Бер 24, 2021

Щороку в Україні відбувається великий комплексний конкурс добродіїв, меценатів, благодійників і тематичних організацій. Сам проект було засновано в 2007 році й носить він назву “Національний конкурс “Благодійна Україна”.
В його рамках паралельно проводяться всеукраїнський і регіональні “змагання”, перемогу в яких отримують ті, хто зробив “найбільше добрих справ” за попередній рік.

Що приємно та цікаво, серед тисячі номінантів цьогорічної “Благодійної України 2020” є й клірики Запорізької єпархії ПЦУ за свою активну позацерковну соціальну діяльність — ієрей Артем Саранча (Кафедральний собор Святої Трійці) й ієромонах Флавій Кальницький (храм Архістратига Михаїла).
“Висунуті”, ж, активними парафіянами наші панотці на конкурс на звання найкращих добродіїв країни й області за конкурсними номінаціями “Благодійність у соціальній сфері” та “Волонтер року”, що стало приємною звісткою для Єпархії.

Від себе, ж, щиро вдячні всім священнослужителям, церковнослужителям, вірянам, благодійникам і парафіянам Запорізької єпархії ПЦУ по містах, селах і селищах нашої області за ваші працю, наснагу, добродійність і життя!

Нехай Сам Господь Бог поблагословить вас, ваші родини за всі добрі справи рук ваших!