• Пн. Бер 1st, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Водохреща в запорізькій в/ч НГУ 3029

Січ 21, 2021

19 січня 2021 року в каплиці військової частини 9-го полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України відбулася Божественна Літургія з нагоди свята Богоявлення – Хрещення Господа Бога нашого Ісуса Христа.

Очолив святкову службу отець Діонісій Кравчук, – капелан військової частини 3026. У своїй промові після Літургії він сказав, що особливість сьогоднішнього свята в тому, що у цей день Ісус Христос відкрив себе людям в трьох іпостасях. “Єдиний Бог відкрив себе в трьох особах: Отця, Сина і Святого Духа. Перший раз Бог відкрив Святу Трійцю на Йордан. Це свято називається – Хрещення Господнє” – зазначив капелан.

Наступного, ж, дня, 20 січня, військовослужбовці відвідали храм Покрови, що на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” на Хортиці. Само собою, через карантин все відбувалося з дотриманням протиепідемічних заходів.

У храмі традиційно освячували воду. Гвардійці тричі христосувалися, вітаючи один одного словами: “Христос ся хрещає!”, на що відповідали “У річці Йордані!”.

Всі повернулися відпочившими, а головне – оздоровленими на весь рік, адже вважається що освячена вода на Водохреще є особливою, вона має силу очищувати та зцілювати душу й тіло людини.

*за даними в/ч 3029 НГУ (м.Запоріжжя)