• Пт. Лют 26th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Військова присяга на День Святого Миколая

Гру 19, 2020

19 грудня, у День Святого Миколая, запорізькі гвардійці присягнули на вірність українському народові. З боку Запорізької єпархії Православної Церкви України (ПЦУ) на безпечне несення служби благословив їх військовий капелан і протоієрей Анатолій Кусик.

Передостанньої суботи 2020 року у військовій частині 3026 Національної гвардії України (м.Запоріжжя) військовослужбовці осіннього призову склали Військову присягу. 44 гвардійці пройшли один з найважливіших ритуалів у житті кожного військовослужбовця, давши клятву ніколи не зраджувати Українському Народові. Сьогоднішнє поповнення частини – хлопці з Запорізької та Миколаївської областей. Позаду у них – місяць напруженої підготовки, перші кроки у гвардійських одностроях, знайомство із побратимами. Військовослужбовці вже опанували ази військової справи.

Впродовж попередніх 4 тижнів вони засвоювали військові дисципліни, стройовий вишкіл та фізичну підготовку. Надалі на гвардійців чекає розподіл по підрозділах військової частини та підготовка за призначенням.

«Тут, на плацу військової частини, починаю усвідомлювати себе справжнім військовослужбовцем Національної гвардії України. Тяжко в навчанні, проте легко в бою, однак розумію – попереду на мене чекає ще вдосталь нового та невідомого, а наполеглива праця підготує мене до військової служби», – ділиться враженням від урочистої події гвардієць Владислав Сарський.

Нехай, же, Всемилостивий Господь захищає цих юнаків, наші військо, владу й всю Україну від ворожих зазіхань і пошестей згубних.