• Чт. Лют 25th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ НА ЧЕСТЬ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ У В/Ч 3029 НГУ

Жов 13, 2020

13 жовтня на території 9 полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України пройшла низка заходів, присвячених до свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Козацтва та Дня захисника України.

До військової частини завітали представники органів місцевого самоврядування та духовенства, які спільно з командуванням частини нагородили військовослужбовців, які відзначились бездоганною службою, вислугою років та за виконання завдань у зоні проведення ООС почесними грамотами, орденами, медалями, подарунками та двома квартирами від Запорізької міської ради.

На запрошення командира частини 3029, – полковника Андрія Бєляєва, у заходах, присвячених Дню захисника України, взяв участь й керуючий Запорізькою єпархією УПЦ (ПЦУ) Преосвященніший єпископ Фотій. Владику супроводжував військовий священник (капелан) підрозділу протоієрей Віктор Ткач.

Його Високопреосвященство привітав командира й особовий склад військової частини з професійним святом, а також зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Після покладення квітів до меморіалу пам’яті, на гостей частини чекала виставка озброєння, на якій гості змогли ознайомитися з сучасними “Інструментами Гвардійця”.