• Пн. Чер 21st, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

НЕДІЛЯ 22 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Лис 8, 2020

Сьогодні, 8 листопада 2020 року, Преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив божественну літургію у храмі Святої Троїці. Його преосвященству співслужили духовенство храму.

Образ багача з притчи про багатія та Лазаря розбирався вже неодноразово, але як тоді, так і зараз залишається, на превеликий жаль, цілком актуальним. Соціальна нерівність, утиски, зухвалість, бідність тощо досі живуть в нашому народі.

Чому так? Тому що життя наше продовжує йти за сценарієм багача – безпечної людини. Хіба він був поганий? Навряд його друзі, з яким він проводив час, сказали на його похороні, що він був поганим. Немає сумніву, що вони говорили про нього виключно добре. Гарна людина, він завжди був готовий допомогти, ну й те, що трохи любив застілля, але, ж, людина вкрай добра! Так і сьогодні багато людей говорять про своїх померлих. Ну й що що зовсім нехтував Словом Божим? Ну зате людина гарна була. Ні дорогі брати й сестри…

Якщо ми хочемо називатися дітьми Божими, то й увага до нас не така, як до цього біблійного багача й бережімося його безпечності!