• Чт. Лют 25th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

НЕДІЛЯ 20 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Жов 25, 2020

Сьогодні 25 жовтня 2020 року Преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив божественну літургію у храмі Святої Троїці.
Його преосвященству співслужили духовенство храму.

Сьогодні для всіх нас є важливим уроком те що зважаючи на слова євангелія ми бачимо – дійсно Христос воскрешає дитину вдови. Але не важко відслідкувати що в Ізраїлі було дуже багато подібних вдов, а також тих людей які мали всілякого роду хвороби.
І дійсно якщо ми подивимось уважно, то побачимо що Владика не всім подавав зцілення, не всі навколо нього отримували те за чим прийшли. Чому? Тому що як тоді так і сьогодні людина здебільшого приходить отримати щось від Бога. А сам Бог йому не цікавий.
На жаль ми бачимо це у всі часи. Дійсно якщо ми придивимось то побачимо, що зцілення і воскресіння які робив Ісус тягли за собою обов’язково переміну того хто зцілявся або повертався до життя.
Тобто ми бачимо що чудеса які робив Владика не були задля ефекту “Вау”, а саме для того щоб людина досягла завдяки покаянню стану який дозволить їй увійти в Царство Небесне. Задля якого і воплотився, розіп’явся, помер і зрештою воскрес Христос!
Уважніше ставимось до того чого просимо від Бога дорогі брати і сестри. Аби за дрібницями ми не втратили головне!