• Пт. Сер 12th, 2022

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

НЕДІЛЯ 10 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ. ХІРОТОНІЯ ДИЯКОНА ОЛЕКСАНДРА ВЕЛИЧКО.

Сер 16, 2020


Сьогодні 16 серпня 2020 року Преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив божественну літургію, і дияконську хіротонію у кафедральному храмі Святої Троїці.
Його преосвященству співслужили духовенство храму.
Під час служби преосвященний Владика звершив дияконську хіротонію Олександра Величко. Запорізька єпархія Православної Церкви України вітає отця Олександра, і бажає божого благословення у праці на ниві Христовій!
Сьогодні Свята Церква нагадує нам про важливість духовних інструментів, таких як – піст і молитва. За допомогою посту і молитви звершуються великі подвиги віри. На що і прямо вказав наш Спаситель. Коли людина хоче принести плоди покаяння без посту – це просто не можливо. А коли людина живе без молитви – то казати про плоди покаяння, зміни думки і життя й годі. Використовуючи ці духовні інструменти, всі кого ми називаємо святими досягли омріяного Царства Небесного. Ми сьогодні для подолання незгод не тільки особистого рівня але й рівня державного можемо використовувати піст від осудження, критики, агресії тощо, і молитись за нашу державу задля досягнення миру і припинення епідемії.