• Нд. Кві 18th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

НЕДІЛЛЯ 23 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Лис 15, 2020

Сьогодні 15 листопада 2020 року Преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив божественну літургію і хіротонію диякона Іллі Канакина у кафедральному храмі Святої Троїці.

Його преосвященству співслужили духовенство храму а також ігумен Пахомій.

Легіон бісів важко уявити навіть здоровій людині, але щоб цілий легіон жив в одній особі? Майже не можливо. Але факт засвідчений і ми тільки бачимо одне. Хто зовсім занедбує свій духовний стан стає храмом сатани і його слуг. Чому цей приклад важливий для нас? Тому що Христос нагадує, що навіть коли ти настільки віддалився від Бога що й легіон бісів заволодів тобою – спасіння у Христі Ісусі. Здавалося-б чому Бог не знищив таку людину? Чому не забажав смерті – як справедливої кари за гріх? Чому ця людина мала таку силу і тримала всіх у страху і не була справедливо покарана за всі ті біди які вчинила? Тому що Бог є любов. Якщо ти у відчаї і не знаєш звідкіля шукати допомоги – шукай Ісуса.

Вітаємо отця Іллю з Священичою хіротонією, бажаємо духовних успіхів і Царства Божого, міцьного здоров’я і многії і благії літа!

Більше фото на сторінці Запорізької Єпархії у Фейсбук.
https://www.facebook.com/pcu.zp.eparchy/posts/3789298157768356