• Пн. Бер 1st, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

Нагорода благодійників

Гру 28, 2020

26 грудня 2020 року у кафедральному соборі Святої Трійці єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій вручив благодійникам Церковні нагороди.
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Єпіфанія, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій нагородив двох добродіїв за особливі заслуги й їхню активну діяльність в меценатстві та розбудові Православної Церкви України.
Благословенними грамотами та хрестом з відзнакою були достойно нагороджені Кравцов Олександр Сергійович (директор КП «Водоканал» Веселівської селищної ради) та його дружина Кравцова Оксана Віталіївна (секретар судового засідання Веселівського районного суду).
Також Преосвященний владика Фотій висловив подяку й благочинному Мелітопольського району Запорізької області та настоятелю храму святого апостола Андрія Первозванного міста Мелітополя – митрофорному протоієрею Ігорю Марковичу, та настоятелю храму святого апостола Івана Богослова села Менчикури Веселівської ОТГ – протоієрею Мар’яну Нестеру, за їхнє жертовне служіння на ниві Христовій та за клопотання, щодо відзнаки родини Кравцових.

На останок Владика Фотій щиро привітав присутніх з прийдешніми Новим Роком і Різдвом Христовим та виголосив всім благословенного довголіття.