• Вт. Січ 25th, 2022

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ЗАОПРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Гру 17, 2021

Сьогодні 17 грудня 2021 року преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив божественну літургію у кафедральному соборі Святої Троїці.

Його преосвященству співслужили духовенство храму.

Свята великомучениця Варвара слугує прикладом сталевої волі християнина. Небагато хто з нас може йти проти волі найрідніших. Але важливо зрозуміти що істина це протилежність правді. Хоча правда серед людей завжди на боці обох, істина все ж одна. Це завжди важко сприйняти, але це єдиний спосіб, як можна уберегти себе від омани диявола. Істина для великомучениці Варвари стала солодшою за всі принади земного життя. І хоча як нам відомо її чекала непогана кар’єра тощо. Вона обрала істину. Ця обставина ще підкреслюється необхідністю померти за істину. Взагалі навіть у сучасному світі, не всі хочуть відстоювати істину. А особливо коли це стосується спокус різного характеру. Тим більше для нас з вами приклад святої важливий. Тому що ми на власні очі бачимо те що Дух Святий здатний зробити з усіма нами. Стати справжніми стовпами віри, і світилами на всі часи.

Також після богослужіння відбулися збори духовенства Запорізької єпархії. На яких обговорили ситуацію у єпархії. Проблемні питання і пропозиції. Обговорити розвиток і напрямки в яких слід працювати духовенству.