• Нд. Кві 18th, 2021

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

День народження протоієрея Василя Запоточного

Лют 22, 2021

З благословіння Преосвященнійшого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського 21 лютого 2021 року в храмі Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України села Новоуспенівка Веселівського району відбулося соборне Богослужіння.

Гарною нагодою для зустрічі священнослужителів та спільної молитви цього дня стало особисте свято – День народження настоятеля місцевого храму – протоієрея Василя Запоточного. Найстарший священник Веселівщини, досвідчений військовий капелан в цей день приймав щирі вітання від співслужителів, голови Новоуспенівської Об’єднаної Територіальної Громади, голови ГО “Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Веселівщини”, вірних друзів, та вдячних парафіян.

Щирі вітання з нагоди Дня народження отця Василя й архіпастирське благословення, через присутнє на Богослужінні духовенство, передав Преосвященніший владика Фотій – єпископ Запорізький і Мелітопольський.

Многая і благая літа настоятелю, мудрого керівництва, смиренного служіння, благословення й успіхів у священичих справах!