• Пт. Сер 12th, 2022

Запорізька Єпархія ПЦУ

Кафедральний Собор Святої Трійці Православної Церкви України

ДЕНЬ ВИНЕСЕННЯ ДРЕВ ЧЕСНОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО. І ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ МУЧЕНИКІВ МАКОВЕЇВ МАТЕРІ ЇХ СОЛОМОНІЇ І ВЧИТЕЛЯ ЇХ ЄЛЕАЗАРА.

Сер 14, 2020


Сьогодні 14 серпня 2020 року Преосвященний Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив божественну літургію і чин освячення зілля в кафедральному храмі Святої Троїці.
Його преосвященству співслужили духовенство храму.
Мученики Маковеї своїм життям показують приклад боротьби за віру і державу. Не дивлячись на те що імператор вбивав кожного сина на очах у іншого, віра і вірність мучеників залишились незламними – що в свою чергу призвело до того що Юда Маковей, підняв повстання і скинув нечестивого тирана Антіоха. Довіра до Бога зіграла ключову роль в тім що за блага як небесні так і земні треба приносити жертву. За блага вічні. ціна тільки одна – це ти сам. За блага матеріальні свій час, здоров’я.
Нам християнам України личило-б більше прикладати зусиль у молитві один за одного. А також у підтримці особливо тих хто постраждав від Російської агресії, хвороб, і вимушених переселенців. Бо байдужість один до одного вже призвела до таких великих катостроф як війна і хвороби. І наш плід покаяння може якраз і полягає в тім щоб проявити любов одне до одного. Українець до Українця.
Святі мученики Маковеї моліть Бога за нас!